Klub rozhlasové analytické publicistiky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vertikála nevyužila čas k omluvě Turkům a mohla i měla (Karel z Liberce)

Goto down

Vertikála nevyužila čas k omluvě Turkům a mohla i měla (Karel z Liberce) Empty Vertikála nevyužila čas k omluvě Turkům a mohla i měla (Karel z Liberce)

Příspěvek pro Admin 20.11.19 4:30

Dobrý den,
jsem městský liberál a demokrat a v sobotu jsem byl na Letné! Oceňuji Plusku, že podporuje naše správné názory! Jedna věc mě ale zamrzela a protože sleduji Váš klub, tak Vám to napíši, aby jste to mohli promyslet, protože jsem pravidelný posluchač i pořadu Vertikála a Vy jste se tomuto pořadu věnovali právě minule.
Já si totiž myslím, že pořad Vertikála by se měl negativně vymezit vůči roku 1683 a jej připomenout jako boj, který z dnešního pohledu by nemohl být akceptován pro jeho nekorektnost!! Chceme-li prosazovat i v pořadu Vertikála naše Evropské hodnoty, a to snad chceme, neměli by jsme zapomenout na tento rok, kdy jsme vyhnali z vlastně našeho území ty, kteří nám mohli nabídnout své pohledy na svět, společnost i na nás samotné … místo toho jsme je surově vojensky vyhnali a části jejich majetku jsme se zmocnili jako tzv. válečné kořisti. Je ostuda, že jste se v pořadu Vertikála neomluvili Turkům, ale také dnešním Slovákům, kteří stáli na straně, jež nás již tehdy mohla kulturně i morálně obohatit, za jejich tehdejší surové vyhnání a podpořit tak přijetí Turecka do Evropské unie.
Měsíc září, který je již dávno za námi, k tomu mohl být důvodem, ale nebyl!!!
Děkuji za Vaši reakci a odpověď!
Posluchač Karel z Liberce
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 13. 02. 19
Age : 44
Location : Brno

http://krap2014.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Vertikála nevyužila čas k omluvě Turkům a mohla i měla (Karel z Liberce) Empty Rozšiřování EU

Příspěvek pro Jiří Kalibera 22.11.19 23:44

Já souhlasím s myšlenkou rozšiřování EU. Uchazečské země ovšem musí napřed splnit určité podmínky, jako je musela splnit naše republika, než byla přijata. Za těchto podmínek si dovedu představit v EU kromě Turecka i další země z oblastí v sousedství Unie, jako je Balkán, severní Afrika nebo Přední východ.

Jiří Kalibera
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vertikála nevyužila čas k omluvě Turkům a mohla i měla (Karel z Liberce) Empty Re: Vertikála nevyužila čas k omluvě Turkům a mohla i měla (Karel z Liberce)

Příspěvek pro Adéla Richterová 06.12.19 19:36

V dnešní době je spíše čas na omluvy Kurdům. Turci mají díky své poloze politicky výhodné postavení a díky tomu se k nim Evropa chová vstřícně až až.

Adéla Richterová
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vertikála nevyužila čas k omluvě Turkům a mohla i měla (Karel z Liberce) Empty Re: Vertikála nevyužila čas k omluvě Turkům a mohla i měla (Karel z Liberce)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru